Przechowalnia bagazu Frania Cafe

Frania Cafe

Prasowanie ubrań w pralni w Krakowie

Tanie prasowanie Kraków - usługi

Zobacz cennik

Prasowanie Kraków na co dzień

We Frania Cafe nie tylko zjesz śniadanie, wypijesz dobrą kawę, ale też wypierzesz ubrania. Proponujemy również usługę prasowania! Możesz mieć zatem pewność, że zajmiemy się kompleksowo Twoimi rzeczami. Wiemy, jak wiele osób traktuje prasowanie jak nieprzyjemny obowiązek, jednocześnie nie mają możliwości z niego zrezygnować. My z uśmiechem na ustach potraktujemy Twoje ubrania żelazkiem i sprawimy, że będą nie tylko czyste oraz pięknie pachnące, ale też będą wyglądać schludnie. Od teraz hasło na temat prasowania Kraków będzie kojarzyć się Ci bardzo przyjemnie, zwłaszcza że nie będziesz zmuszony robić tego samodzielnie. W tym czasie możesz zająć się swoim ulubionym hobby lub po prostu odpoczynkiem.

Wielu naszych klientów to osoby, które są aktualnie w podróży i mają mocno ograniczoną ilość ubrań. Chętnie korzystają z usług pralni, aby na bieżąco odświeżyć swoją garderobę. Odbierając uprane oraz wysuszone ubrania można poczuć jednak niedosyt, widząc zagniecenia, a przecież na zdjęciach z wakacji również chce się wyglądać jak najlepiej! Jeżeli martwi Cię temat prasowania Kraków będzie przystankiem na trasie, gdzie Twoje ubrania zyskają nową jakość. We Frania Cafe możesz zostawić swoje ubrania, a później odebrać je uprane, wysuszone i uprasowane.

Przyjemne obowiązki – prasowanie Kraków

We Frania Cafe uważamy, że łączenie przyjemnego z pożytecznym jest jak najbardziej możliwe.

Domowe obowiązki niepotrzebnie kojarzą się z przymusem. W czasie, gdy my będziemy prać i prasować Twoje ubrania, Ty możesz zjeść śniadanie lub wypić kawę.

Zapraszamy do nas również wieczorem, mimo że pralnia nie kojarzy się z miejscem, gdzie można wypić drinka, po wizycie u nas z pewnością się to zmieni.

Uraczymy Cię również pyszną herbatą oraz przekąskami. Tutaj zrelaksujesz się, spotkasz ze znajomymi, a na zakończenie wizyty we Frania Cafe odbierzesz idealnie wyprasowane lub wyprane ubrania. A kiedy znów zajdzie taka potrzeba – zapraszamy ponownie do skorzystania z naszych usług.