Usługi pralni samoobsługowej Frania Cafe

Frania Cafe

Usługi - pralnia samoobsługowa w Krakowie

Pranie to dość nudna, ale konieczna czynność. Co jednak robić w czasie, gdy urządzenie pracuje? Można np. napić się kawy lub wziąć coś na ząb. Nazwa Frania Cafe nie wzięła się znikąd, ponieważ nasza pralnia samoobsługowa w Krakowie połączona jest z kawiarnią. Tym samym osoby korzystające z usługi mogą skorzystać z rozbudowanego menu kawiarni.

Najlepsza pralnia w Krakowie

Pralnia samoobsługowa w centrum Krakowa z dogodnym dojazdem. Wystarczy 1,5h aby wyprać i wysuszyć pranie na miejscu.

Suszenie prania
w suszarkach bębnowych

Już w 20 minut wysuszysz całe swoje pranie. Suszymy kołdry i narzuty, kurtki puchowe i ubrania codziennego użytku. Zobacz też prasowanie.

Przechowalnia
bagażu

Zostaw bezpiecznie swój bagaż w centrum Krakowa blisko Wawelu. Nie martw się o swój bagaż, przechowamy specjalnie dla Ciebie. przeczytaj więcej.

Kawiarnia
Frania Cafe

Nie marnuj czasu, kiedy Twoje pranie się pierze, w między czasie pracujesz lub spotykasz się ze znajomymi w przytulnej kawiarni.

Zobacz cennik naszych usługZłap dodatkowy rabat 10%

Pralnie samoobsługowe Kraków

Pralnia i klimatyczna kawiarnia w jednym miejscu. Skończyły się czasy gdy pranie było nudnym obowiązkiem gospodyń domowych. Frania Cafe to jedna wielka wirówka, gdy pralki wirują. Wy rozsiadacie się na wygodnych sofach, pijecie kawę i świat staje się piękniejszy, a wasze ubrania świeże i pachnące.

Pralnia automatyczna Kraków

Nie macie czasu na chillout, musicie biec dalej... zostawiacie nam Wasze brudy a my już wiemy jak je okiełznać...

Kilkadziesiąt lat temu pralnie były wpisane w polski krajobraz, ponieważ nie każdy mógł sobie pozwolić na zakup urządzenia na własność. Gdy tylko technologia poszła do przodu, zakup pralki nie był już tak poważną inwestycją, w związku z czym zniknęła potrzeba korzystania z miejsc takich, jak pralnia samoobsługowa Kraków i inne miasta wciąż jednak oferują możliwość skorzystania z profesjonalnych usług w tym zakresie.

Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: mają one wiele zalet! Trudno je zignorować, dlatego z nowoczesnych pralni w Krakowie nadal korzysta bardzo wiele osób. Na dodatek część z tanich pralni zupełnie zmieniła swoje oblicze, czego przykładem może być prowadzona przez nas Frania Cafe.

Pralnia samoobsługowa Kraków – dlaczego warto skorzystać?

Czy pranie na mieście w ogóle się opłaca? Czy rzeczywiście jest to alternatywa dla domowej pralki? Na pewno zadajesz sobie te pytania. Śpieszymy z odpowiedzią: warto korzystać z pralni samoobsługowych w Krakowie, ponieważ mogą one znacznie więcej niż inne domowe rozwiązania. Wydajność oraz niski koszt usługi to największe zalety, o których nie trzeba się rozpisywać.

Osoby korzystające z taniej pralni to nie tylko studenci, którzy nie mają pralek w mieszkaniu lub z innych powodów nie mogą ich akurat użytkować. Wśród naszych klientów są także osoby, które świadomie zrezygnowały z zakupu pralki na własność. W kwestii takiej, jak pralnia samoobsługowa Kraków coraz częściej decyduje się na takie rozwiązanie. Pierwszym argumentem za korzystaniem z takich usług, to ich cena, ponieważ są one relatywnie niedrogie. Oprócz tego urządzenie zajmuje dość sporo miejsca w łazience, co jest szczególnie niewygodne w małych mieszkaniach. Nie decydując się na zakup pralki, możemy dostępną przestrzeń przeznaczyć na coś innego.

Ponadto z pralni w Krakowie można skorzystać, jeśli przebywamy tu na wyjeździe służbowym i potrzebujemy odświeżenia naszej garderoby. Usługi pralni będą też przydatne, gdy chcemy usunąć szczególnie uciążliwe plamy. Powodów zresztą jest więcej i trudno byłoby je wszystkie wymienić. Najważniejsze stanowi to, że pralnie samoobsługowe są łatwo dostępne, a przy tym cieszą się niesłabnącą popularnością.

Na czym polegają pralnie samoobsługowe Kraków?

Pralnie to po prostu miejsca, w których można zrobić pranie. Posiadają one jednak znacznie więcej jednostek czyszczących, które wyróżniają się wydajnością, pojemnością i efektywnością. To pozwala uporać się z zabrudzeniami, z którymi nie poradziłyby by sobie domowe pralki. Co więcej, nowoczesne urządzenia o dużej pojemności zmieszczą nawet do kilkunastu kilogramów tekstyliów. W domu trzeba się ograniczyć do maksymalnie ok. 6 kg. Jeśli chodzi o Kraków pralnia Frania Cafe, dysponuje sprzętem zapewniającym możliwość wyprania rzeczy, które nie zmieściłyby się do zwykłej pralki, np. dużych koców, kołder czy poduszek.

W pralni samoobsługowych klienci własnoręcznie segregują ubrania, napełniają bęben i wybierają środki do prania. Ale bez obaw! Obsługa Frania Cafe jest bardzo chętna do pomocy oraz w razie problemów krok po kroku wyjaśni, co powinniśmy zrobić. Służy także pomocą w wybraniu trybu prania najlepiej sprawdzającego się w przypadku konkretnych ubrań.

Możesz mieć więc pewność, że w pralni automatycznej w Krakowie nie zniszczysz swoich rzeczy. Już za drugim razem będziesz wszystko wiedzieć i poczujesz się jak u siebie w domu!

Jak bardzo tania pralnia Kraków?

Cennik usług Frania Cafe znajdziesz na naszej stronie. Na cenę składają się: pranie, suszenie oraz detergenty. Wykupienie pełnego pakietu stanowi najekonomiczniejszą opcją. Proponujemy też laundry serwis, gdzie w pakiecie oferujemy usługę składania.

Możesz skorzystać z naszych urządzeń, a także miejsca do prasowania, aby doprowadzić rzeczy do porządku zaraz po ich wypraniu i wysuszeniu. Opłata za prasowanie liczona jest od każdej sztuki garderoby.

Kraków pralnia blisko ciebie

Dobra pralnia w Krakowie nie opiera się wyłącznie na szerokiej ofercie oraz nowoczesnym sprzęcie. Liczy się również jej lokalizacja.

Frania Cafe spełnia oczekiwania także w tym zakresie. Mieścimy się w ścisłym centrum miasta, przy ul. Stradomskiej 19. Możesz liczyć na doskonale zorganizowany dojazd, zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem, a także bliskość innych ciekawych punktów na mapie Krakowa.

Jeśli interesuje cię pralnia samoobsługowa Kraków jest doskonałym miejscem, aby taką znaleźć. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą – także w przypadku kawiarni. Na pytania odnośnie do usług z przyjemnością odpowiemy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Możesz też porozmawiać na ten temat z obsługą naszej krakowskiej pralni samoobsługowej na miejscu!

Kraków Pralnia samoobsługowa i kawiarnia

Pranie to dość nudna, ale konieczna czynność. Co jednak robić w czasie, gdy urządzenie pracuje? Można np. napić się kawy lub wziąć coś na ząb. Nazwa Frania Cafe nie wzięła się znikąd, ponieważ nasza pralnia samoobsługowa w Krakowie połączona jest z kawiarnią. Tym samym osoby korzystające z usługi mogą skorzystać z rozbudowanego menu kawiarni.

Serwujemy pyszne śniadania w wersji polskiej, angielskiej i francuskiej, a także w wersjach wegetariańskich. Co jakiś czas zmieniamy pozycje, aby zaskoczyć was czymś nowym. Dzięki temu powrót do naszej krakowskiej pralni samoobsługowej oraz kawiarni jest za każdym razem możliwością spróbowania czegoś nowego!

Jeśli jednak wpadniesz do nas wieczorem, to z pewnością skusisz się na jednego z naszych autorskich drinków. Dokładamy wszelkich starań, aby spędzanie czasu w pralni samoobsługowej było jak najprzyjemniejsze.

Kawiarnia działa niezależnie od pralni. Zapraszamy więc wszystkich – nie tylko klientów pralni w Krakowie.

Kraków Pralnia samoobsługowa i kawiarnia

Warto również zauważyć, że pralnie w Krakowie – w tym Frania Cafe – pozwalają zaoszczędzić na czasie. Pralki o niskiej, domowej wydajności i pojemności potrzebują dłuższej pracy, aby osiągnąć dobre efekty. W przypadku naszego sprzętu wystarczy mniej niż godzina, aby cieszyć się odświeżonymi, pachnącymi oraz perfekcyjnie czystymi ubraniami. W krakowskiej pralni Frania Cafe znajdziesz też szeroki wybór płynów do płukania, przez co łatwo znajdziesz zapach odpowiadający twojemu gustowi.