Karta stałego klienta pralnia samoobsługowa Frania Cafe

Frania Cafe

Karta stałego klienta

Często pierzesz? Masz wiele ubrań do wyprania? Nie ma problemu! Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy kartę stałego klienta. Po jej okazaniu możesz skorzystać ze specjalnych promocji. Jakie są korzyści z bycia Franiowiczem? Przede wszystkim oszczędzasz pieniądze. Na każde 100 zł wydane w pralni 10 zł od razu wraca do ciebie, co oznacza aż 10% zniżki na wszystkie nasze usługi. Z takim cennikiem pralni w Krakowie nie spotkasz się u konkurencji. Dodatkowo studenci korzystający z naszej pralni mogą liczyć na atrakcyjne zniżki!

Jak zdobyć kartę stałego klienta?

Minimum formalności

Nie musisz wypeniać żadnych formularzy aby otrzymać naszą kartę stałego klienta, wystarczy, że przyjdziesz do naszej pralni lub kawiarni i poprosisz obsługę o naszą kartę.

Jak to działa?

Korzystanie z karty stałego klienta jest bardzo proste, wystarczy, że wydasz w naszej pralni lub kawiarni 100 zł a otrzymasz 10 zł na kolejne wydatki we Frania Cafe.

Do kiedy wykorzystać rabat?

Punkty nigdy się nie przedawniają, możesz wykorzystać je w dowolnej chwili. Zachęcamy każdego do wykorzystania karty rabatowej w naszej pralni samoobsługowej w Krakowie.