Jak zrobić pranie w pralni samoobsługowej ?

Radość z prania w Frania Cafe
Źródło obrazu: Frania Cafe

Jeśli jeszcze nigdy nie korzystałeś z pralni lub nigdy nie włączyłeś pralki, nie miej żadnych wątpliwości, że w naszej pralni sobie nie poradzisz. Jak to wygląda i jak się przygotować ?

Jak zrobić pranie w pralni samoobsługowej ?
Jeśli jeszcze nigdy nie korzystałeś z pralni lub nigdy nie włączyłeś pralki, nie miej żadnych wątpliwości, że w naszej pralni sobie nie poradzisz. Jak to wygląda i jak się przygotować ?


Zabierz wszystkie rzeczy które chcesz wyprać, możesz posegregować je w domu lub u nas na miejscu. Ważne aby rzeczy były posegregowane, nie ma znaczenia gdzie.

Opróżnij kieszenie z rzeczy które mogą zniszczyć twoją odzież oraz pralkę. Wyprana i rozmoczona chusteczka potrafi nieźle narozrabiać. Jedną z ciekawostek jest fakt, iż ludzie najczęściej pozostawiają w swoich kieszeniach drobne pieniądze, a takie pranie brudnych pieniędzy może was sporo kosztować.


Dodatkowo nie musisz już nosić ze sobą detergentów do prania, u nas dostępne są nie tylko klasyczne kapsułki czy proszek do prania, ale również płyn do prania odzieży puchowej i sportowej, posiadamy także odplamiacze i wybielacze.

Dla waszej wygody i efektywnego prania i suszenia, udostępniamy akcesoria do prania. Znajdziesz u nas między innymi piłeczki do rozbijania wypełnień puchowych i sztucznych w waszych kurtkach i kołdrach, posiadamy również pokrowce do prania butów, oraz bielizny.

Każdy może korzystać z pojemników do segregacji prania oraz blatów przeznaczonych do wygodnego składania już wypranej i wysuszonej odzieży.

Niewiele pralni samoobsługowych, tak jak Frania Cafe posiada zaplecze sanitarne, miejsce z dostępem do wody gdzie możesz namoczyć wcześniej swoje pranie albo zwyczajnie umyć ręce.


Drugim krokiem jest przyjście do pralni samoobsługowej Frania Cafe. Zostaniesz przywitany przy barze i skierowany do naszej pralni.

frania Cafe bar


W pralni ktoś z naszej pomocnej obsługi, wskaże do której pralki włożyć rzeczy i doradzi jak włączyć pralkę, gdzie wlać detergenty i jaki program wybrać. Tutaj bardzo ważna uwaga: nie przeładowuj pralki (nie wynika to z naszego skąpstwa !!). Aby Twoje pranie się wyprało, musisz zostawić trochę przestrzeni w bębnie pralki. Najlepiej jeśli byłaby to przestrzeń co najmniej wielkości Twojej dłoni. Jak widzisz towarzyszymy Ci na każdy kroku i dbamy aby Twoje pranie było czyste i pachnące.

Po włożeniu prania masz chwilę dla siebie. Zapraszamy Cię do naszej części kawiarnianej, gdzie wypijesz najlepszą kawę i zjesz pyszne śniadanie lub domowe ciasto i skorzystasz z naszego szybkiego internetu.

Po upływie ok. 30-40 minut (w zależności jaki program wybierzesz), musisz przełożyć rzeczy do suszarki. Oczywiście nasza obsługa dalej służy pomocą i doradzi jaki program suszenia wybrać. Po około 20 minutach Twoje rzeczy będa już całkiem suche i pachnące. Możesz je poskładać na blacie w pralni i cieszyć się czystym praniem aż do momentu kiedy znowu się zobaczymy ;)

Radość z prania w Frania Cafe

Wiemy, że są w naszym życiu sytuacje gdzie ,,czas goni nas” dlatego wyszliśmy naprzeciw waszym oczekiwaniom i możecie przynieść swoje pranie i nam zostawić a my wszystkim się zajmiemy. Po gotowe, czyste i pachnące pranie, poskładane do jednorazowych opakowań możesz się już zgłosić po trzech godzinach od ich oddania.

Jak widzisz, korzystanie z pralni nie jest niczym skomplikowanym, a nawet może ono być świetną zabawą. Przyjdź do Frania Cafe z przyjaciółmi, gdy pranie będzie się samo robić, a Wy wspólnie spróbujecie naszych autorskich drinków. Jeśli jesteś studentem, zawsze możesz liczyć na rabat studencki i pomoc przy obsłudze pralki. Już nie będziesz musiał dzwonić do mamy po poradę a ona będzie z Ciebie dumna. Do zobaczenia w Krakowie na Stardomskiej 19, czekamy na was codziennie od 7:30 do 22:00.