Przechowalnia bagazu Frania Cafe

Frania Cafe

Przechowalnia bagażu w Krakowie

Jeżeli jesteście w podróży, zawsze możecie skorzystać z naszej przechowalni bagażu. Jesteśmy w samym centrum Krakowa. Wy zwiedzacie, a wasze bagaże bezpiecznie czekają u nas :)

Zobacz cennik

Nasza przechowalnia bagażu Kraków idealna dla turystów

Nie musisz zlecać nam prania, aby skorzystać z naszej przechowalni bagażu. Możesz z niej skorzystać za każdym razem, gdy jesteś w podróży. Przechowywanie bagażu to odrębna usługa, którą świadczymy naszym klientom.

Pralnia Cafe to jedyna w Krakowie przechowalnia bagażu, której towarzyszy pralnia oraz kawiarnia. Wielu podróżnych korzysta ze wszystkich naszych usług jednocześnie. W podróży biznesowej lub turystycznej czasem pojawia się potrzeba odświeżenia rzeczy. Często przyjmujemy zatem bagaż, którego zawartość najpierw zostaje uprana, a następnie czeka na właściciela do odbioru w przechowalni bagażu. W międzyczasie nasz klient może zjeść u nas śniadanie, ciasto lub wypić kawę. Nie ma lepszego startu dnia niż wizyta w Frania Cafe, która zadba o Ciebie i Twoje rzeczy.

Z kompleksowych usług prania, przechowywania bagażu oraz kawiarni chętnie korzystają również studenci. Zapraszamy wszystkich, którzy przed wieczornym odjazdem muszą jeszcze zrobić pranie, ale przy okazji chcą pobiec na uczelnię, pozałatwiać kilka spraw na mieście, a następnie usiąść na chwilę z notatkami oraz kawą, w oczekiwaniu na powrót do rodzinnego miasta.

Przechowalnia Kraków

Wiemy, że nasi klienci nie zawsze potrzebują kompleksowej obsługi. Czasem wystarczy tylko odrobina wsparcia w postaci przechowania walizki, torby czy plecaka. W każdym z tych przypadków służymy pomocą. Nasza przechowalnia bagażu Kraków i jego mieszkańców uwiodła kameralnym klimatem, rzetelnością oraz lokalizacją – mieścimy się w samym centrum.

Jeśli twój hostel odmówił ci możliwości zostawienia rzeczy, to śmiało przyjdź do nas – na pewno nie zabraknie miejsca na Twój bagaż.

Kraków to stolica polskiej turystyki, a hotele mają dość restrykcyjne normy przestrzegania godzin zameldowania i wymeldowania.

Jeśli zatem znalazłeś się w kryzysowej sytuacji, z bagażem w centrum miasta, a zależy ci na uwolnieniu się od zbędnego balastu – zapraszamy do nas. Nie marnuj pierwszych w chwil w Krakowie na spacer się po mieście z całym dobytkiem.

Nie trać ostatniego dnia wycieczki na pilnowanie swoich walizek tylko dlatego, że doba hotelowa skończyła się w południe. Wykorzystaj swój pobyt w Krakowie do ostatniego momentu.

Bezpieczna przechowalnia bagażu Kraków (centrum)

Gwarantujemy, że nasza kolorowa przestrzeń pralni, kawiarni i przechowalni bagażu jest tak samo (a dajemy głowę, że nawet bardziej!) bezpieczna jak szereg metalowych szafek, służących do przechowania bagażu na dworcu.

Zapewniamy opiekę oraz nadzór nad twoimi rzeczami.

Przestrzeń naszej przechowalni bagażu jest specjalnie wydzielona.

Gwarantujemy, że przez cały czas twojej nieobecności, powierzone nam rzeczy są regularnie doglądane, a przede wszystkim niedostępne dla osób korzystających z pralni lub kawiarni. Zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Przechowalnia Kraków - jesteśmy w samym centrum! Ty zwiedzasz, a bagaże bezpiecznie czekają u nas.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej usłudze? Zadzwoń lub napisz maila – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.