Pralnia Kraków cennik

Pralnia automatyczna Kraków ceny

 

Cennik pralni
/
Pranie: 17,00
Suszenie: 15,00
Pranie + suszenie: 21,00
Detergenty: 3,00
Pytania? Napisz bądź zadzwoń
LAUNDRY SERWIS
(pranie, suszenie, detergenty, składanie): 31,00
Ceny dla studentów
/
Pranie: 16,00
Suszenie: 15,00
Pranie + suszenie: 20,00
Detergenty: 3,00
Pytania? Napisz bądź zadzwoń
LAUNDRY SERWIS
(pranie, suszenie, detergenty, składanie): 30,00
Prasowanie 1 szt.
/
Koszula: 6,00
Ubrania: 4,00
Pościel: 5,00
Ręcznik mały: 2,00
Ręcznik duży: 3,00
Pytania? Napisz bądź zadzwoń
Masz pytania? Napisz bądź zadzwoń.
Zapraszamy.

 

Pralnie samoobsługowe nie są tak drogie, jak myśli większość osób. Można się o tym w łatwy sposób przekonać, korzystając z usług Frania Cafe. Dokładamy wszelkich starań, aby cennik pralni w Krakowie pozostawał atrakcyjny nie tylko względem konkurencji, ale również domowych rozwiązań. Zachęcamy do zaznajomienia się z cenami proponowanych usług!

Pralnia Kraków cennik na każdą kieszeń

Liczymy się z czasem i pieniędzmi naszych klientów, dlatego koszt zrobienia u nas prania jest wyjątkowo niski. Możemy pozwolić sobie na taką przyjazną dla odbiorców ofertę dzięki dobrej lokalizacji w centrum miasta oraz prowadzeniu jednocześnie kawiarni. W efekcie trudno znaleźć lepszy cennik pralni w Krakowie.

Jednorazowe skorzystanie z pralki lub suszarki to koszt zaledwie kilkunastu złotych. Ta kwota nie jest znacznie wyższa od domowego użytkowania (do którego wlicza się wykorzystaną wodę, pobór prądu, zakup detergentów itd.), więc pralnie samoobsługowe stanowią realną alternatywą do korzystania własnej pralki. Warto również zwrócić uwagę, że nasze pojemne urządzenia zmieszczą znacznie więcej tekstyliów niż standardowe domowe sprzęty. Tym samym możesz zrobić większe pranie za jednym razem! To oznacza oszczędność nie tylko czasu, ale też pieniędzy.

Zachęcamy szczególnie do wybrania pakietu, który zawiera opcję prania z suszeniem. W ten sposób za niewiele ponad 20 zł, mamy w ekspresowym tempie, odświeżone i uprane ubrania, które są gotowe do złożenia.

Z kolei dla bardziej wymagających osób przygotowaliśmy laundry serwis. Składa się na niego pranie, suszenie, detergenty oraz składanie. Pełen pakiet to najekonomiczniejsze rozwiązanie, pod względem kosztów i czasu wykonania usługi. Jeśli potrzebujesz jeszcze wyprasować ubrania, to możesz to zrobić u nas. Prasowanie liczone jest od każdej sztuki garderoby.

Pralnia Kraków cennik dla stałych klientów

Często pierzesz? Masz wiele ubrań do wyprania? Nie ma problemu! Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy kartę stałego klienta. Po jej okazaniu możesz skorzystać ze specjalnych promocji. Jakie są korzyści z bycia Franiowiczem? Przede wszystkim oszczędzasz pieniądze. Na każde 100 zł wydane w pralni 10 zł od razu wraca do ciebie, co oznacza aż 10% zniżki na wszystkie nasze usługi. Z takim cennikiem pralni w Krakowie nie spotkasz się u konkurencji. Dodatkowo studenci korzystający z naszej pralni mogą liczyć na atrakcyjne zniżki!

Jeśli masz wątpliwości dotyczące cennika lub jakiekolwiek pytania odnośnie do świadczonych przez nas usług, to koniecznie skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z obsługą Frania Cafe. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi. Zapraszamy też do odwiedzenia nas przy ul. Stradomskiej 19, gdzie możemy porozmawiać osobiście!

Zapraszamy do Frani Cafe
dla Wszystkich Franiowiczów mamy kartę stałego klienta.
Wydajesz 100zł a 10zł wraca do Ciebie i możesz wirować dalej ..;)