Jak prać w pralni samoobsługowej ?

Pranie w pralni samoobsługowej . Jak wygląda pranie w pralni samoobsługowej Frania Cafe ?

Jak prać w pralni samoobsługowej Frania Cafe ?

Pranie w pralni samoobsługowej jest łatwe i przyjemne. Oto kilka kroków, które pomogą Ci uporać się z tym zadaniem.


Primo

Zagospodaruj sobie odpowiedni czas. W pralni samoobsługowej Frania Cafe czas najkrótszego programu to 28 min. Jednak pewnie chciałbyś już wrócić do domu z pięknie pachnącym i suchym praniem, więc dodatkowo dolicz około 20 min na suszenie. Wydaje się Tobie, że to za krótko aby wysuszyć pranie? Pralki i suszarki w pralni samoobsługowej to sprzęt profesjonalny dlatego nie porównuj go ze sprzętem domowym. Góra prania to dla nas codzienność ;)

Szybkie i skuteczne pranie w pralni samoobsługowej

Secondo

Nasza pralnia Frania Cafe jest samoobsługowa, ale gdy tylko przekroczysz próg naszego lokalu przywita Ciebie niezawodna obsługa, która pomoże na każdym etapie Twojego prania. Dlatego nie stresuj się obsługą profesjonalnej i przemysłowej pralki-jest to bardzo intuicyjna sprawa. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, służymy radą i pomocą.

Terzo

Najczęściej spotykanym problemem wśród naszych użytkowników jest fakt, iż zapomnieli oni detergentów . Na ten problem obsługa pralni Frania cafe zaradzi. Mamy dostępne kapsułki do prania, płyny do płukania, wybielacz i odplamiacz. Ponadto dysponujemy specjalistycznymi detergentami takimi jak płyn do prania odzieży puchowej.

Quarto

Oczywiście dysponujemy całą gamą gadżetów do prania. Na przykład

- piłeczki do prania i suszenia kurtek i śpiworów puchowych,

-specjalny pokrowiec do prania obuwia,

- gadżeciarska deska do składania prania

-worek do prania skarpetek i bielizny (już żadna skarpetka nie zginie)

- pojemne siatki na czyste pranie, abyś nie musiał czystego prania przenosić w worku na brudną bieliznę

Dlatego nie musisz, za każdym razem, wszystkiego ze sobą nosić.

Quinto

A gdy już pranie się nam pierze, nie musimy siedzieć przy nim i go pilnować , w tym czasie możemy wygodnie się rozgościć na kanapie czy w fotelu , kelnerka nam poda pyszną kawkę a gdy chcemy wrzucić coś na ząb nie musimy opuszczać pralni. Nasz kucharz przygotuje pyszne śniadanie albo lunch- na mniejszy głód polecamy nasze legendarne ciabatty.


Ciabata w Frania Cafe


Bywa i tak, że nie zdążymy zrobić prania w ciągu dnia, dlatego dla Państwa wygody pralnia jest otwarta do późnych godzin wieczornych, a żeby umilić sobie wieczór gdy pranie samo się robi, nasza obsługa przygotuje autorskie drinki oraz ugości dobrym winem domu, a na osłodzenie proponujemy nasze domowe wypieki.

Sesto

W odróżnieniu od innych pralni samoobsługowych , w Frania Cafe możesz przyjść i zostawić swoje pranie obsłudze i odebrać po ekspresowym czasie, bo już po trzech godzinach, czyste, pachnące i poskładane pranie. My zaopiekujemy się twoim praniem, a ty wtedy możesz dowolnie korzystać z czasu wolnego. To naszej pralni możesz również przyjść ze swoim pupilem :)

Pranie w pralni samoobsługowej w Krakowie.


Aby dokonać płatności nie potrzebujesz specjalnych żetonów, za wszystko zapłacisz na jednym rachunku, dowolną formą czy to kartą a może blikiem, a może tradycyjnie gotówka.

Jeśli potrzebujesz faktury to wystawimy ją od ręki.

I pamiętaj Frania cafe to nie tylko pralnia, to miejsce w którym poznasz ciekawych ludzi , pysznie zjesz, wieczorową porą napijesz się dobrego drinka, a wchodząc przywita Ciebie aromat świeżo parzonej kawy i uśmiech obsługi, bo chcemy aby to miejsce było naszym drugim domem.

Pyszne drinki w pralni samoobsługowej